| ffggds a întrebat:

Buna TPU
Am 2 intrebari, sapt trecuta am facut petting cu prietenul meu :-s
si si-a pus penisul pe vaginul meu, dar nu a existat penetrare sau ejaculare, exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata?
si 2
Daca ar fi ejaculat (ceea ce mi-a zis ca nu s-a intamplat pentru ca nu a simtit ca i-ar fi venit sa ejaculeze) as fi ramas gravida?:-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Nu ai sanse.
2. Daca spui tu si spune si el ca nu a ejaculat, atunci totul e ok. Oricum, pentru preventie, folosit'ti fratilor prezervativul ca nu va cade capul daca il folositi.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu esti in pericolul de a ramane insarcinata prin procedura asta

| CrazzyBunny a răspuns:

Hi! 1.In cazu in care esti virgina nu poti ramane insarcinata decat daca ai un act sexual adica sa te penetreze si sa ejaculeze in timpul actului;)
2.Pt un raspuns mai bun la ceea ce te intereseaza te poti uita pe http://www.calmens.ro/despre-sarcina.php
sper ca te'am ajutat, succes!:*