| Miruna_8104 a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu...Si cand a venit momentul sa ejaculeze a ejaculat ( nu stiu sigur ) ori mai jos de vagin ori era lichidul normal care se produce in timpul excitarii.Anyway, stiu ca exista sanse dar totusi daca ar fi ejaculat mai jos de vagin ar fi riscul sa fiu insarcinata? Ciclul nu-mi vine regulat deci nu as putea sa-mi dau seama dupa asta.:d Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Daca nu ati facut decat petting nu sunt sanse. Totusi, ar fi bine sa ii atragi atentia ca de acum incolo sa aiba mai multa grija cand ejaculeaza.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca, din nefericire, acel lichid a patruns in vagin poti ramane insarcinata deoarece si tu ai fost excitata si corpul tau a produs lichid seminal, mai asteapta sa vezi daca-ti vine menstruatia