| sdfsdfsd a întrebat:

Am 20 de ani aproape(fac pe 7 februarie) si nu am prieten.Toate prietenele mele au si eu nu.Ma simt aiurea si urata pentru simplul fapt ca nu am prieten.Baietii pe strada sa uita fara nici un interes la mine. Nu am avut niciodata o relatie de lunga durata cum au fetele(doar de o luna sau doua maxim). Sunt inca virgina(nu ma intereseaza daca nu o sa ma credeti).Nu stiu ce sa fac.Mama ma intreaba daca sunt lesbiana :O! Ma simt aiurea ca fete mai mici decat mine de 17-18 ani au relatii si eu nu. Vreau si eu sa am un prieten care sa ma iubeasca cu adevarat, nu sa stea doar pentru sex. Ma gandeam sa ma schimb pentru atrage atentia dar nu stiu cum.Nu am situatie materiala foarte buna. Port haine care le aveam din a V si nu exagerez sau mint.De-abia daca imi iau ceva nou la 2 ani maxim. Exista posibilitatea sa ma iubeasca cineva exact asa cum sunt?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

laughing Ai spus problema ta intr-un mod foarte amuzant, si acum mai rad laughing, imi place... Nu te mai prostii ca nu o sa te iubeasca cineva, esti draguta,ce are ca porti haine mai vechi, o fata o iubesti doar pentru ca are cine stie ce haine de lux? nu e asa, o iubesti pentru ce este ea, sunt sigur ca esti frumoasa cu orice fel de haine ai purta, nu te ingrijora, ca nu ai avut iubit, o sa il ai, doar ca tu esti mai speciala fata de celalalte, mie imi place de tine cum ai spus problema ta, a si acum mai rad laughing, cred ca ai simtul umorului, sunt sigur ca daca te-as cunoaste m-as simtii bine cu tine, oricine cred ca s-ar simtii bine, hai nu mai fi suparata, uite un pupic sa te simti mai bine kiss, de fapt iti dau doi big grin doi kiss kiss

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te lua dupa cei care isi lasa id de messenger, aia sant oameni neseriosi care le arde de glume proaste, daca treci de 30 de ani si nu ai barbat atunci poti sa zici ca e de rau dar rabzi in timp pana vezi ca cineva se potriveste cu tine.

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Adevaratii baieti cu sentimente stiu sa iubeasca o fata cu adevarat.Pentru fiecare dintre fecioare a fost nascut un ''print'' pentru ele.Nu conteaza varsta, niciodata nu esti prea batran sau tanar ca sa iubesti.A te schimba pentru iubire este ceva cu totul gresit.Pana la urma, cineva te va iubi cu adevarat.La recedere!

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu te mai stresa atat, incearca sa privesti viata dintr-un alt unghi!
Sanatatea e cea mai importanta, fara sanatate nu poti face nimic.In ceea ce priveste visele,ele pot prinde arpi, sau sti vorba aia "nu se stie de unde sare iepurele"
Eu zic sa nu mai fi asa pesimista, nu conteza ce fel de haine porti, conteza sa vina bine pe tine si sa fie curate si ordonate!
Vad ca unii utilizatori de mai sus au fost ironici, cum e cazul lu@Muresan_Kitty_1996...
Acesti "copii" sunt doar niste oameni superficiali care nu se uita niciodata dincolo de aparente,ei te chatalogheza dupa felu cum te imbraci si crosimea portofelului.
Ei nu sunt mai presus fata de altii, in schimb sunt tinuti in palma de parinti si nu constientizeaza asta.
Ai o clitate care putini o au, aici vorbim de sinceritate, asta daca ai vorbit serios!
O sa vezi, intr-un viitor apropriat o sa cunosti un baiat pe placul tau care sa te palca si sa te iubeasca asa cum esti.
Pana atunci poti sa incerci sa-ti cauti un loc de munca(in caz de n-ai)si sa fi optimista in ceea ce priveste viata ta.
Mult succes si toate cele bunehappy

| Copiiidela402 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Merci frumos Robert pentru cuvinte. >big grin

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Copiiidela402):

Pentru putin, daca te ajuta, cu atat mai binehappy

| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt copii, ei inca depind de parinti, e foarte usor sa vorbeasca si sa-i judece pe altii!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru ROB3RT89):

In mediu virtual poti scrie ORICE ...sunt care pun la suflet. sa-i vad eu pe astia cand vor da de greutatile vietii, cand vor avea familie si copii. O zi buna sa ai!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Corect,sunt foarte multi care pun la suflet.
Nu toti vor avea familie si copii, multi nu sunt capabili si cred ca e ceva demodat.
Momentan problemele lor sunt rezolvate de parinti, cand vor da de greutatile vietii si vor avea o familie, vor actualiza statisticile sinucigasilor sau se vor adapta la situatie.
O zi buna si tie!

| ROB3RT89 a răspuns:

Angycut si multi altii au vorbit serios si au dat dovata de ceva personalitate!
Tu in schimb,ai demonstrat doar ca esti un copil, o sa intelegi mai multe cat te vei maturiza!
Vad ca m-ai injurat, stai linistit, nu o sa-ti raspund la provocare.
Mie imi plac confruntarile fata in fata, pe net ori ce copil ca tine are tupeu.
Probabil daca pun mintea ta la o vaca paste pe asfalt!

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea, frumusetea vine din interior, nu de la haine. Daca hainele sunt curate si ingrijite, nu conteza daca sunt vechi.Bine ca te incap.
In alta ordine de idei. Spala-ti hainele pe care le ai, calca-le iesi in societate.Cu siguranta vei remarcata de cineva.Niciodata nu-i prea tarziu pentru a iubi si pentru a i iubita.Si eu primul iubit l-am avut pe 20 de ani.Succes!

| Fatamuntilor a răspuns:

In orice societate,, sanatoasa'' la cap exista niste reguli de care incercam sa tinem seama.Asa este normal, asa este etic.Si aici exista REGULI pe care te invit sa le citesti.Cu atententie..Baietii s-au dovedit cavaleri.Tu in schimb jignesti si improsti cu noroi. Daca si asa te comporti si in realiatate, crede-ma vei tine departe de tine orice fata.Eu iti vorbesc ca un om cu o oarecare experienta de viata.
Sper ca vei da in cele din urma dovada de maturitate si vei cere scuze cel putin fetei care apoi jignit-o. Apoi noua.
Sper ca NU am pierdut timpul degeada si ai inteles ceva din ce am scris eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti schimbi hainele in unele mai atragatoare crezi ca vezi gasi pe fat-frumos? poate, dar unu care ar vrea doar sex de la tine. te foloseste si dupa iti zice pa din mers. nu incerca sa te schimbi pentru altu, daca cineva va fi interesat de tine va fi pentru ce eesti nu pentru piti care ai vrea sa devii. rabdarea moarte nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta ar trebui sa te inteleaga si sa discute cu tine nu sa vb asa.
Mai bine iti puneai o poza sau scriai cum esti inaltime greutate par...

| zaratu a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, m-a impresionat povestea ta, daca vrei sa ne cunoastem mai bine iti las id meu zaratu. iulian si as putea sa te ajut

| Elliana534 a răspuns:

Faci de rusine nubele de Sebastian.
Pt tipa de mai sus, da te poate iubi pentru ce e inauntru ce ce ar fi logic, dar mai nou contezea cine are haine de firma, sa fie piti, nimfomane etc. Da au de 16-17 ani iubit poate sa aiba care e problema. Atata timp cat mai merg hainele din a V a e bine. Nu trebuie sa ai haine de firma ca sa fi cineva nu te mai lua dupa mass-media, eu nu am haine de firma si acum ma concentrez pe viitor, nu cont ca bani de haine ii dau pe tigari, dar o sa citez din De Niro "Cei ce stiu sa astepte vor avea de castigat". Trebuie sa ai rabdare si il vei gasi pe tipul perfect, nu are nimica ca esti virgina la 20, si nici lesbiana daca ar fi, e o lume libera. Trebuie sa ai incredere nu esti urata nimeni nu e, conteaza interiorul si nu exteriorul, eu zic peace si bafta in lumea asta de caini si care pe care. Sa ramai aceeasi care erai sa nu te sch pentru nimeni si nimic nici odata :*

| KnowEverything a răspuns:

Nici nu stii de unde iti apare sortitul big grin dar tu in liceu nu vorbeai cu baieti, adica. stiu si eu. ceva?

| SageKid a răspuns:

Da,este posibil ca cineva sa te iubeasca asa cum esti.Intotdeauna exista acel cineva, pentru ca nu iubesti o persoana dupa cum se imbraca, machiaza, mai stiu eu ce masina au, sau situatie materiala.Cand iubesti o persoana, o iubesti pur si simplu.Tu cauti iubirea adevarata, ceea ce se gaeste foarte greu azi, cum majoritatea baietilor vad intr-o fata numai sex. Poate cauti fericirea unde nu trebuie.

| danielcoman32 a răspuns:

Da,o lume intreaga te iubeste asa cum esti, ar trebui sa incerci sa iubesti si tu putin lumea asta.

| VictorVictoras a răspuns:

Ma u esti mereu deprimat oricum nu ai cum sa te schimbi si nimic nu vei realiza in viata ramai un distrus si un ratat asa ca pa hai ca nu mai raspund la persoane de teapa ta pa.

| KidOfAmerica a răspuns:

Va rog incetati cu certurile.Am pus o intrebare si numai una.Va rog mult! sad

| KidOfAmerica a răspuns:

Pinguinăăăă KidOfAmerica si Sdfsdfs este una si aceeasi fata ca sa stii!