| anonim_4396 a întrebat:

Am 23 ani si nu am avut nici o relatie cu vreo fata deoarece am penisul de 15 centimetri si nu am un testicul si imi este rusine sa ii spun acestea. Sunt si o fire mai timida.
Ma puteti ajuta cu un sfat ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea barbatiei tale se incadreaza in limitele normale, iar lipsa unui testicul nu afecteaza absolut deloc calitatea unui raport sexual. Gaseste-ti o fata care sa accepte sa faca sex cu tine si iti garantez ca nu vei avea probleme in afara de cele chiar de inceput.Mult succes.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

15 cm lungime, este foarte bine --iar lipsa unui testicol nu va afecta calitatea raportului sexual asa ca trebuie curaj totul o sa fie bine.

| Holiday a răspuns:

Nu e nici o problema, dimensinea e in standarde, iar lipsa testiculului nu e nici o problema, poti avea raporturi sexuale normale si doar cu unul. Asa ca lasa deoparte temerile si treci la treaba.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce-i asa mare lucru ca nu ai unul? Sincer! Zici ca-ti lipseste ce conteaza.

| DarK666 a răspuns:

Doar de curiozitate daca vrei sa raspunzi...Cum dracu ai reusit sa ramai doar cu un testicul? laughing

| alex199219 a răspuns:

Stiu doar ca am fost operat si mi la gasit foarte mic si nu mai avea ce face cu el.