| alex199219 a întrebat:

Am 25 de ani și am penisul de 13-14 cm și nu am un testicul.
Este de ajuns pentru a satisface o femeie?
Sunt o fire mai timidă și îmi este rușine cu ce am și din cauza asta nu am făcut sex până acum.
Îmi puteți da un sfat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| PiticaAlle a răspuns:

Dacă e femeie intradevaratul cuvânt nu o intereseaza penisul tau ci de tine. de sufletul si inima ta. O zi buna

| minrest a răspuns (pentru PiticaAlle):

Penisul, OK, dar testicolul? Sa caut una care nu stie sa numere?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sigur că e OK. E al tău și trebuie să te mândrești cu el, nu să te rușinezi. Nu ai de ce.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte, gaseste o fata cu care sa ai o relatie frumoasa si sa va satisfaceti reciproc.

| minrest a răspuns:

Penisul e foarte bun, iar testicolul lipsa nu conteaza, pentru ca face cel ramas toata treaba. De fapt trebuia sa zici ''am un testicul'', tu numeri banii pe care nu ii ai, sau pe cei pe care-i ai?

| SG1995 a răspuns:

Lipsa unui testicul nu e o prioblema in a satiface o femeie, desi poate ingreuna procesul de reproducere. Si da marimea ta e ok.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca al ai de 14 merge dai bataie succes

| TanteMarianne a răspuns:

Conteaza ce faci cu penisul.Nu neaparat cat de lung(si asta e totusi important) sau daca ai un testicul in plus sau in minus.