| aida_1748 a întrebat:

am 25 ani. am sanii f moi. ii vreau si eu mai tari, mai fermi. ei sunt si mari...adica am 92cm.cam mari pentru inaltimea mea (1.70). ce pot face? bag dus rece pe ei de cate ori am ocazia... o alta solutie stiti?
caterincosii si mijtocarii sunt rugati sa ignore aceasta intrebare! multumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa mult exercictiu fizic pentru pectorali. Nu e neaparat sa ajungi la sala, treaba in casa este foarte eficienta (frecat podele, gresie, faianta, tocarie, geamuri, spalat rufe de mana, carat plase) cu conditia sa o faci zilnic.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La Editura Teora exista o carte exact pe aceasta tema, cat si pentru fese si coapse ferme!

| Adyr0 a răspuns:

Nu prea cred ca poti, pentru ca nu-i tesut muscular in sani. La noi la baieti daca vrem sa ne intarim pectoralii facem flotari si alte exercitii. Sunt bune si pentru fete, dar le ajuta sa le tina sanii ca sa nu li se lase pana la genunchi cand isi dau jos sutienul laughing, nu ca sa-i intareasca. Cel putin asa stiu eu.

| Pati_8648 a răspuns:

Foarte multe fete vor sa-i aiba asa. poate un masaj cu o crema speciala si sutien potrivit.happy