| RalucaScumpika a întrebat:

Buna TPU am 2curiozitati big grin prima ar fii de ce baietii/barbatii obosesc mai repede dect femeile? si de ce obosesc doar dupa ejaculare?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| raisa0123 a răspuns:

Buna raluca... baietii de obicei obosesc mai repede pentru ca isi pun toata pasiunea si toata concentrarea in tine ca femeie...te mai vede si sexy e normal sa ejaculezehee hee

8 răspunsuri:
| supraponderallacap a răspuns:

Ai postat intrebarea asta din plictiseala sau sa faci misto de baieti? Cred ca da, deoarece la varsta ta nu cred sa fi avut asa de multe relatii sexuale. Poate ca acel baiat care a obosit a intalnit o fata care, in timpul actului sexual, in loc sa dea o mana de ajutor sta si se intreba daca si-a facut toate temele pentru ziua de maine

| RAY a răspuns:

Raluca daca tu alergi iar altu sta pe loc, care oboseste mai repede si mai mult? efortul il face barbatul, femeia sta si atata
dupa ejaculare apare oboseala pentru ca asa suntem programati genetic

| mihai69 a răspuns:

Măi, nu știu. Io obosesc și înainte de ejaculare; când urc pe scări, abia mai respir pe la etaju' cinci, iar după aia e și mai rău... Da' nici cu muierile nu mi-e rușine! majoritatea nici măcar nu se gândesc la scară, iau liftul!

| caramela a răspuns (pentru mihai69):

Super raspunslaughing meriti un oscarlaughing

| Alcyon a răspuns:

Obosesc fiindca in general depun mai mult efort decat o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NameHarris are dreptate. sunt multi care au mai mult de 2 numere, dar tot el oboseste mai mult sau mai repede pentru ca unele nu stiu sa ajute, doar stau si dupa se plang ca vezi domne baiatu" nu le stie laughing. soarta

| NameHarris a răspuns:

Pai care oboseste mai tare jucatorul care alearga pe tot terenul sau portarul care sta in poarta?laughing)

| SebastianCMT a răspuns:

Buna Raluca, noi barbatii obosim mai repede, daca este sa spunem asa pentru ca dupa ce ne dam drumu (acuma nu stiu ce inseamna pentru tine repede de exemplu un numar de sex tine in jur de 10 15 mine la o varsta de 18 19 ani, dar sunt care ii tine si mai putin sau mai mult), si dupa organul nu mai poate o perioada! Dar crede-ma sunt si femei care obosesc inaintea barbatului laughing