| Tiger7777 a întrebat:

am aproape 15 ani si imi place de o fata, dar ea nu stie asta. Faza e ca ei ii cam place de alt baiat care nici macar n-o baga in seama si o injura... Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa o lasi in pace sa isi ia muia de la ala dupa aceea vine la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai baga nici tu in seama si injur-o. Poate asa ii atragi atentia, daca asta e tipul de baieti care-i plac.

| Tiger7777 explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca eu nu pot fi asa, eu sunt mai sensibil, mai romantic, nu pot fi asa ceva

| CdeMetal a răspuns:

De ce n-o injuri și tu?
https://demama.ro/categorii

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Încearcă să te apropii de ea și să-i devii prieten.Ascultă-i toate prostiile și frământările, s-ar putea ca într-un final să înceapă să țină la tine și să te placă pe tine.

| Neamiticahfdn a răspuns:

Am patit si eu asa, daca ei nu-i place de tine nu ai ce face, incearca sa-i zici cumva ca o placi si vezi cum v-a reactiona ea, daca va zice ca te place asta e, o uiti si cauti pe alt cineva, stiu ca greu, dar nu ai incotro bafta.

| Kiwi74 a răspuns:

Spune-i direct ca iti place pana acum de ea si ca vrei sa o cunosti mai bine...Incearca sa nu ii oferi totul pe tava, fa-o sa munceasca pentru atentia ta.Nu conteaza ca esti sensibil si romantic atat timp cat ai incredere in tine. Fetele adora provocarile. Daca sunteti prieteni foarte buni incearca sa nu iti schimbi atitudine asa repede ca o sa o sperii.Baftawinking