| solovastra a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat din clasa,si el stie asta,dar el nu ma prea baga in seama si place alta fata.Ce as putea face? Ajutati-ma cat mai repede, va rog! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bună!
DAcă deja îi place altă fată, tu nu prea mai ai ce face. Eventual, doar să te menţii apropiată de el, să vorbeşti cu el mult, să-i fii apropiată şi poate într-o zi şi se la îndrepta spre tine.
Succes!

1 răspuns:
| klyacsik a răspuns:

Din propria experienta, trebuie sa-i fii mereu alaturi, sa devii un sprijin pentru el, o prietena buna si un om de incredere si cu timpul el isi va da seama cit de mult insemni pentru el.