| Tiffany666 a întrebat:

Am asa o problema. Am avut contact sexual cu prietenul meu, iar peste 7 zile mi-a venit ciclul. Luna urmatoare cand trebuia sa imi vina menstruatia a inceput sa imi curga un lichid maro apos timp de aproximativ 7-8 zile si nici urma de ciclu. Luna aceasta la fel nu mi-a venit ciclul deloc si nici lichidul maro nu a mai curs. Ce credeti ca s-ar fi putut intampla? Pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la aceasta intrebare il poti afla numai dupa ce vei face un test de sarcina cat mai corect cu putinta. Acceseaza si ia aminte in ce mod se efectueaza o testare corecta. Spor la lucru!
https://www.youtube.com/watch?v=aWIpgoDTknk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar! Probabil ca este fetita, avand in vedere ceea ce ai povestit. Succes!