| дфтф a întrebat:

Cat de bine protejeaza prezervativul? acum cateva zile urma sa am primul contact sexual cu prietenul meu, nu s-a putut fiindca ma durea foarte tare iar nici sange nu a curs iar cand a scos-o era un lichid alb pe dinafara prezervativului, ce era? a frecat-o de 2 ori in mine, el sustine ca nu e sperma! iar ciclul trebuia sa-mi vina pana pe 7 -8 si nu a venit, sa ma ingrijorez? mai intarzie de obicei pana pe 15

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Protejeaza 98%. Acesta este procentul real. lichidul alb era de la tine, si fetele au secretii vaginale.

| No0oName a răspuns:

Nu te ingrijora, e ceva normal, si da, protejeaza destul de bine, este aproape imposibil ca un baiat sa se termine din 2 frecariwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru No0oName):

Ce prostie, daca nu a facut sex inainte sau de mult timp si e foarte excitat e foarte posibil

Răspuns utilizator avertizat