| Ariamnaa a întrebat:

Bună! Pe data de 24 octombrie un băiat din școală cu mine (el e a 8-a eu a 7-a) a răspuns la un story pe insta! Eu știam ca e de la mine de la școală și unei prietene de ale mele i-a plăcut de el dar lui nu i-a plăcut de ea și asa prietena asta a mea nu știu cum a venit vorba și i-a dat o poza cu mine de pe insta și el a dat mesaj răspunzând la un story. După ce a dat mesaj și am vorbit puțin el mi-a propus sa ieșim și prima data mi s-a părut prea vagabont, când ne-am văzut a doua oara a zis ca nu am tupeu să îl pup și pana la urma l-am pupat. Acum problema este alta, el nu prea e așa apropiat de mine adică la școală sta numai cu prietenii/colegii lui și nu ma bagă deloc în seama...mereu parca nu vrea să se afișeze cu mine. Câteodată iese cu prietenii lui și uită de mine! Nu prea este el genu sa spună te iubesc dar o spune mai rar și nici nu prea ma alinta ca nu e felul lui. Noi ne vedem când ieșim de la școală undeva la 30 de minute și mai vorbim foarte puțin prin mesaje pana sa ne băgăm la somn. Acum mie mi se pare ca alerg după el mereu și ca numai eu sunt asa mai apropiata de el, am gândit ca nu este felul lui sa ma țină de mana când ne vedem sau sa ma ia în brațe dar pare rece și distant. Poate ca este și a 8-a și de aia este așa dar îmi e teama ca îl pierd si nu știu cum sa îl fac sa fie mai apropiat de mine pentru ca la școală sunt multe cupluri care stau în pauze și se pupa se iau în brațe se țin de mână, în timpul liber la fel se vad fac poze noi nimic. El tot cu prietenii lui stă și nu știu dacă sunt eu cea care greșește și e prea obsedata de el. Ma gândesc ca deja la liceu își va găsi pe alta și după o sa sufăr ca nu îl pot ști cu alta

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doamne mai fetita, dar voi sunteti copilasi mici!
Pupat si alergat dupa baieti la 12-13 ani?

Vezi-ti fetita de carte, ca si baiatul ala isi vede de baietii/prietenii lui, sa mai cresteti, sa va creasca si creierasul, ca iubitul la anisorii astia nu aduce nimic bun!

Nu te mai gandii ca-n povestea prostului ca-ti pica drobul de sare in cap, sa urli de pe acum.
Oricum pleaca la liceu inaintea ta, ca-i mai mare de varsta si este normal sa-si gaseasca o prietena de varsta cu el.
Tu esti inca foarte micuta si dupa 16-17 ani o sa ai si tu timp sa-ti faci prieteni si iubiti, pana atunci, pune mana serios pe carte si joaca-te cu fetitele.

| blackann a răspuns:

E normal, e clasa a 8a, sta cu baietii, vrea sa fara smecher, nu fatalau. E varsta. si da, o sa-l pierzi cand merge la liceu pentru ca are atitudinea asta si o sa se dea la toate boboacele.
Uita de el acum, nu are sens sa te chinui dupa.
Nu e capat de lume. Succes!

| Vântulalb a răspuns:

Chiar e vagabond daca ti-a cerut sa-l pupi la a doua intalnire.
Cum spui ca se comporta, e clar ca nu ii place de tine. Lasa-l acum sa nu suferi mai mult.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da sincer la ce te aștepți?

| Anonim147943 a răspuns:

Buna! Poti vorbi cu el sa vezi care e treaba si daca nu iti merge sa stii ca el nu este singurul baiat de pe planeta. Succes!

Răspuns utilizator avertizat