| Keepitpink a întrebat:

Buna TPU am avut o relatie de 9 luni jumate cu un tip ce are 24 de ani.Neam despartit acum 5 luni si eu tot dupa ele sunt.Si el o data imi spune ca il disper o data imi spune sa stau cu el sa ma tina in brate si asa. A fost primul baiat din viata mea ma ajutat cu multe.chiar tinea la mine. dar de cand a inceput sa faca mai multi bani la muzica(e lautar) si-a luat mercedes haine numai din mall.ma baga in seama nu zice nimica numai ca nu mai e ca inainte ala iubitor cu care sa poti vorbi.si aseara a intrat pe mine si a spus sa nu mai pun multa lume sa vorbeasca cu el sa ne impacam ca il disper.chiar daca a tinut la mine.Credeti-ma ca tin foarte mult la el.as face orice pentru el.in 9 luni jumate s-au intamplat enorme am stat impreuna adica na 1 saptamana.in vancanta.mergeam seara cu el la cantat vorbeam cu orele la telefon eram toata ziua impreuna. dar acum cand il iubesc mai tare el se departeaza.si dupa cum va ziceam azi pe mess intra pe mine ca de ce am status cu "Roata oricat de patrata ar fi se intoarce" si i-am spus ca da ce te intereseaza pe tine.si a zis ca esti copil si asa o sa ramai.si ma imi zice mie am chef sa ma f*t.vi sa ne f***m si i-am zis ca ce's cu gesturile astea pe tine.si a zis ca imi da ignor ca deja il prea disper sa ma impac cu el. dar el nu stie ce e in sufletu meu.chiar vreau sa ajung inapoi la sufletul lui. ajutati-ma va rog. puneti-va in situatia mea putin.va rog ceva sfaturi care ati trecut prin asa ceva va roghappyam mare nevoie.nu pot fara elstraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,mai bine ignora'l si vei vedea ca daca a tinut sau mai tine la tine se va intoarce el.Nici unui baiat nu ii place sa stai pe capul lui, mai bine il lasi in pace pentru o perioada, si sa speram ca va face el primul pas.te pup:* n uita nici un baiat nu merita sa suferi dupa el

7 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Daca s-a schimbat brusc de la iubitor la ignorant fata de tine poate a intalnit pe altcineva si stii ce se spune : daca el fuge de tine fugi si tu de el ca poate la capatul drumului va intalniti! Deci ignora-l si tu o vreme ca daca se intoarce la tine inseamna ca inca te iubeste iar, daca nu, sorry dar, nu e interesat sau are pe altcineva ori l-ai sufocat si vrea sa fie liber, ori i-au intrat fitele-n cap cu hainele si masinile... sper ca te-am ajutat! fundita? big grin

| cuvant a răspuns:

Stiu ca-l iubesti dar crede-ma ca daca v-a reveni la tine si asta se v-a intampla la un moment dat, te va folosi pentru sex si te va face sa suferi dupa cand vei stii ca te va insela.
Din pacate acesti oameni care ajung sa faca bani din muzica uita de unde pleaca, pentru ca se castiga foarte usor fara sa depui mult efort.
Fii tare si nu uita ca nu esti un instrument cum te considera el. Poti sa-i lasi un mesaj si sa-i spui ca-l respecti dar pentru binele lui sa nu uite ca e om si apoi vedeta

| aryana_4212 a răspuns:

Draga mea in primul rand dca te iubea nu vorbea cu tine asa.
O data ce sa ajuns uita de unde a pleca si nu are rost sa-ti strici tineretea pentru unu ca el.
In general cand esti lautar sunt multe anturaje si multe femei in preajma lui iar el sa folosit intr-un fel de tine.Sa ajuns iar acum nu-i mai trebuiesti
Mai bine chiar daca doare lasa-l in pace fi mai indiferenta cu el si ai sa vezi ca ai de castigat
Intotdeauna indiferenta doare cel mai tare si ai sa vezi ca o sa-si de seama de ce a avut langa el si ce a pierdut.Scuze daca am fost prea directa dar asta-i adevaru

| Keepitpink explică:

Pai daca eu nu il caut o sa spuna nu o sa spuna ca ce bine ba asta a uitat de mine sau ceva de genu? ce ziceti?straight faceeu plang de mor de 2 ore ma jurcrying

| ralucaizabella a răspuns:

Ingoral,te incearca, sincer...cred ca isi bate joc de tine,stiu ca e greu sa ignori pe cineva la care tii,dar asa e cel mai bine in cazuri ca astea, apoi o sa vada ca nu ii mai dai tu niciun semn si o sa te caute el, daca vr sa te impaci cu el

| love95_9138 a răspuns:

Fi sigura ca isi va da seama ca tu chiar l-ai iubit din cate am citit eu si va veti impaca eu iti urez succes:*

| Diaaa_2907 a răspuns:

Parerea mea e ca nu te merita de tine numai plange atata dupa el pentru cineva care nu merita lacrimile tale...
Daca suferi atata ce rezolvi,el se distreaza,se simte bine nu are nicio problema dar tu ce faci suferi,plangi,pentru ce, pentru cine?
NU MERITA! Gata numai are rost cea fost a fost!
Stiu ca ti-e greu sa-l uiti pentru ca il iubesti, dar timpu v-a vindeca ranile...si poate intr-o zi o sa-si dea seama cea ce a avut langa el si a pierdutwinking
Mult noroc :*