| Viviana10 a întrebat:

Buna TPU!

Am avut un iubit si ne-am despartit! Acum el sufera dupa mine si vrea sa ne impacam dar mi-am gasit pe altcineva, si incearca sa ne desparta pe noi doi!

Va rog, raspunsuri... ESTE URGENT!

Răspuns Câştigător
| Ciuciulina34 a răspuns:

Of of of am patit-o si eu am fost in aceiasi situatie si eu si cu iubitul meu l-am ignorat
baiatul care vrea sa-ti faca rau, baga minciuni catre voi doi si iubitul tau aproape il crede? e grev rau trebuie sa-l faci pe iubitul tau sa aiba incredere in tine mult de tot si sa nul creada pe baiatul ala care vrea sa va desparta, daca va iubiti mult nimic nu va poate despartii

sper sa iti fii fost de ajutor

succes cu relatiia