| Viviana10 a întrebat:

Am avut un iubit si ne-am despartit! Acum el sufera dupa mine si vrea sa ne impacam dar mi-am gasit pe altcineva, si incearca sa ne desparta pe noi doi!

Va rog, raspunsuri... ESTE URGENT!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca o fata nu vrea, singura stie sa refuze.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce iubire la varsta voastra, iti dai seama! Ce disperare pe copilul ala...incredibil! laughing

| stef112 a răspuns:

Dafq care-i intrebarea. ai grija cand mai postezi intai sa ai o intrebare si apoi sa ne ceri ajutorulllaughing mai scrie si URGENT.hee hee cati ani ai?laughing

| KittyKit a răspuns:

rolling eyes Gandeste-te pe care il vrei

| Perfectu a răspuns:

Aoleuuu ce generatie de copii copacilaughing(scuze ca zic) dar nu sunteti prea mici pentru relatii? stati cu burta pe carte!