| cinevadinlumeata1 a întrebat:

Buna TPU :* Am cateva nelamuririhappy Ieri iubitul meu a venit la mine. Ne-am jucat in sensul ca ne sarutam. El s-a excitat si si-a dat drumul in pantaloni. Apoi si-a,, frecat" mana lui deasupra pantalonilor sai (in zona aia) apoi m-a atins pe mine in zona intima deasupra pe haine. Acum stiu ca sunt paranoica dar se poate ca sperma sa patrunda 5 straturi de material pana in interiorul vaginului meu si sa duca la aparitia unei sarcini? :\ Fara raspunsuri la misto. P.S simt ca imi,, creste" burta dar doar in partea dreapta a abdomenului. Ce este asta? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu are cum, nici macar 00000000000, 1 % nu sunt sanse sa ramai cu plozi!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce este asta? Dau fundita:* PARANOIA

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face probleme de sarcina. In situatia prezentata de tine nu poti ramane gravida.

| Florentina9210 a răspuns:

A fost excitat doar de la un simplu sarut? Ce fraier! rolling on the floor
Stai ma linistita ca nu ai nimic.
Pun pariu ca mai mult de 15 ani, n-aveti!

| Oana92 a răspuns:

Cred ca in ultima saptamana au fost puse vreo 10 intrebari pe tema asta.

Aveti degeaba capetele alea! Le folositi doar sa nu va ploua in gat...

| Staind a răspuns:

Nu.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Pfoai laughing
Nu ai cum sa ramai insarcinata keep calm. Poate te-ai balonat dar insarcinata n-ai cum sa ramai dooar din atat.
Ai grija de tine si de ce faci laughing :*

| Oaky98 a răspuns:

Nu ai auzit de bunele maniere, ar trebui sa vorbesti frumos

| AnaSayLove a răspuns:

Nu doar ti se pare