| lupescucristian a întrebat:

Am cunoscut o fata ne intelegem bine suntem buni prieteni si imi place mult de ea dar am aflat ca e cu cineva de multe luni. Ce as putea face? Nu vreau sa ma bag peste ei sa le stric fericirea si relatia. Help.

Răspuns Câştigător
| Biaix a răspuns:

Spera,poate cand se vor despartii (nu vreau sa fiu rea, nu imi doresc asta dar zic ca poate asa le este scris)o sa ai mai multe sanse.Tu daca o s o mai placi si ea o sa fie singura in momentele alea grele, disperate, triste.tu sa fii acolo sa o ajuti.O sa vezi, cu cat stai mai aproape si ii acorzi atentie poate se aprind niste scanteiute.Bafta! :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai la panda pana cand ei i se termina rezerva de fericire.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai nu te bagi, asta e. Sunt putine cazurile norocoase cand ti se impartasesc sentimentele. Macar ai norocul de a o avea ca prietena