| Manyah a întrebat:

Am cunoscut recent o fata, e de la mine din cartier si nustiu cum sa o abordez, as vrea sa o cunosc mai bine. Ce ar trebuie sa fac?

11 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Pai bagate cu ea in seama...
CEAU
CE FACI?
CATI ANI AI?
etc.o sa vezi k o sa mearga lucrurile de la sinewinking

| neutrino a răspuns:

Ai cunoscut-o sau v-ati cunoscut?

| Azµre a răspuns:

Te bagi cu ea în seamă, cum vrei să o abordezi altfel?
Bună ce faci, știu eu thinking

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Ii pui piedica laughing)

| Ycu a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

Si cand sa isi rupa dintii de asfalt, o prinzi de mana si ii zici, bun venit in cartier.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru Ycu):

rolling on the floor

| Smile3 a răspuns (pentru Ycu):

rolling on the floor))))! nu m-am putut abtinee!

| SyndicateX a răspuns:

Te duci si ii spui : "Buna papuso semeni cu o actrita porno nu ai vrea sa vedem daca stii sa faci ce face ea in filme?"

| Z6 a răspuns:

Cu timiditatea mori de foame, nu puteti vorbi prin telepatie thinking
Deci : VORBESTEI!

| Mangafa a răspuns:

Pai, parerea mea e ca atunci cand iesi afara, si dai de ea, sa te bagi in seama, dar fara sa fii badaran. Niste glumite, ceva de genu''vecinul de pe langa casa'' etc etc(femeilor le plac glumitele)... La final o intrebi daca mai iese si maine, ca ti-a placut compania ei, si ai vrea sa mai stati impreuna. Nu e greu deloc, si cred ca o sa ai si succeswinking..bafta multa!

| Claudyapwpik12 a răspuns:

O bagi in seama cu 'buna, sunt xxx si observ ca esti de aicea din cartier as vrea sa fac cunostinta cu tine'in genul asta.