| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda!
Deci, il cunosc numai din prietenii comuni. Il vad mereu cum merge cum autobuzul acasa. E acelasi cu care merg si eu. Si, ma simt indragostita de el.
Si as vrea sa. l abordez, da nu stiu cum. Ce sa. l intreb?
Cat e ceasul? In ce clasa ii fratele lui? Ce ore a avut astazi?
Mentionez ca mereu cand mergem acasa eu vin cu o colega de a lui cu care ma inteleg binisor.
Ps: suntem in acelasi cartier
Pss: E mai mare decat mine cu un an
Psss: e disponibillove struck

Răspuns Câştigător
| Adinel a răspuns:

Pai intreaba-l de prietena aia a ta daca a vazut-o sau eu stiu unde e oricum ceva legat de ea. dupa ce iti raspunde intinde-i mana si spune:apropo eu sunt...imi pare bine.te-am vazut ca iei autobuzul pe care il iau si eu asta inseamna ca stai prin apropiere de mine nu? si apoi zambeste-i cand mai trece pe langa tine sau da-i buna daca esti mai indrazneata si pe urma daca si el te place lucrurile vor veni de la sine. sper ca te-am ajutat.te pup
\