| Emma_6271 a întrebat:

sad
Am cunoscut un baiat acum o luna si o saptamana la discoteca.Am facut cunostinta, si ne-am placut si ne-am combinat.Am stat impreuna 2 saptamani m`a facut sa-l iubesc.In fiecare zi imi demonstra ca tine la mine si ca ma iubestesad. Ne vedeam in fiecare zi numai ca nu ne-am mai vazut 4 zile si trebuie sa ne intalnim intr-o luni parca si eu nu am mai putut sa merg sa ma intalnesc cu el pentru ca am avut o problema si i-am zis sa vina sa stea cu mine in pauza 15 minute ca nu moare si a zis ca nu poate ca nu are masina si faze din astea dar avea masina.Si i-am trimis un mesaj urat in care i-am zis ca "beleste p**lbig grin ca nu o sa ma mai vada". Bineinteles ca mesajul a fost trimis la nervi si apoi am regrat si am stat intr-o pauza timp de 2 saptamani jumate si mi-a promis ca ma va iubi indiferent ca suntem inrt`o pauza si acum nu mai vrea sa ne impacam si cat am stat in pauza imi spunea ca ma iubeste si acum il iubesc si mai mult si nu stiu cum sa fac sa ma impac cu el adevaru este ca l`am stresat putin si probabil ca si din cauza asta. Ia zis celei mai bune prietene a mea ca sunt o copila si ca gandesc ca o copila si mi-a zis ca nu mai vrea sa se impace cu mine pentru ca am vorbit urat cu el... dar nu este adevarat cat am stat impreuna m-am comportat foarte frumos cu el i-am aratat ca il iubesca si de dragobete mi-a luat si 2 ursuleti [si atunci aveam doar o saptamana de cand eram impr] si nici un baiat n-ar fi facut asta dupa un timp atat de scurt...si nu stiu cum sa ma impac cu el palng in conitnuu de 2 saptamani incerc sa-l uit dar nu reusesc si sunt disperatasad. vreau sa ma impac cu elcrying
ma poate ajuta cineva?:d... dau funda:*

Răspuns Câştigător
| anka_7094 a răspuns:

Eu cred ca si tu ai gresit dar fiecare greseste mai ales in dragoste unde sentimentele merg de la o extrema la alta si atunci cand esti nervos pe persoana iubita o cam iei razna am avut si eu o situatie ca asta dar pana la urma m-a iertat supa multe scuze si intr-o zi m-a vazut plangand in parc si atunci si-a dat seama cat ma iubeste(asa a zis el)deci poti sa-i spui foarte clar ca iti pare rau si ca ai dat acel mesaj la nervi si ca nu o sa mai vorbesti asa urat niciodata iar daca vrei sa-l uiti neaparat cauta pe altcineva care sa nu-ti aminteasca de el si sa-l nu-l mai vezi si sa-ti gasesti alte ocupatii (hobby-uri)asta daca nu vrei sa incerci sa te mai inpaci cu el spar ca te-am ajutat cand eu am avut aceasta problema prietena mea m-a ajutat foarte mult si m-a sprijinit atunci a iesit acel joc nou sims 3 iar eu imi omoram timpul cu el asa poti sa gasesti si tu alte ocupatii u ma bucur ca am trecut peste si m-am inpacat atunci cu el acum nu mai suntem impreuna am ramas prieteni dar el are acum iubita iar eu nu sunt trista ca m-a parasithappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa-i zici ca iti pare rau de greseala comisa din trecut si poate te iarta.

| MissL a răspuns:

Nimeni nu merita lacrimile tale, nu merita s ate umilesti atat. Arat`i ca esti indiferenta ca tie bine fara el zambeste, si o sa-l doara, se intoarce singur inapoi daca te iubeste!winking

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

In acest moment nu poate sa te ajute nimeni...cu un asemenea scris trebuie sa il chem pe Jean Marie Champollion in ajutor(asta a descifrat hieroglifele)si nu sunt sigur ca va intelege ce ai scris.Totusi nu te-ai gandit la faptul ca ruptura intre voi 2 nu a fost cauzata din faptul ca te exprimi indescifrabil? Sa fim onesti daca vorbesti cum scrii... poti sa fii Kaya Scodelario(putin probabil
) ca te lasa baiatu si fuge la alta cu limbajul adecvat.

| AnnePanda a răspuns:

Lacrimile sunt pretioase nu le risipi. spune`i sa va intalniti si sa vorbiti sa dai tot afara...si sa-i spui ca iti pare rau si ai scris acele cuvinte cand ai fost nervoasa...
Bye bye

| HubbaBubba_6858 a răspuns:

Daca nu mai vrea sa va impacati atunci.ar trebui ai o relatie cu alta persoana ca sa-l uiti...