| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună…eu sunt cu ochii pe un băiat din clasa la mine ..de la începutul școlii ..se uită la mine în pauze ..de câteva ori l-am prins ca se uita la mine iar când mă uitam la el își îndrepta privirea în altă parte. Adică sunt momente când îmi arată asta și în pauze se uita și facem contacte vizuale … îl plac mult pe băiatul ăsta și ne-au scăzut notele la ambii de când așa. Ce ziceți mă place..prin comportamentul ăsta? Acum abia aștept să ajung mâine la școală să-l revăd, chiar dacă nu ii arăt cat îl plac.L-am și visat ..deci e clară treaba

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde, poate se uita doar pentru ca tu esti insistenta si te holbezi la el, inseamand ca nu te place, ci doar este iritat si frustrat ca-l hartuiesti cu privirea si nu-i dai pace.
Daca baiatul te placea, cu siguranta venea la tine sau macar vorbea cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Treaba nu-i clara deloc, chiar daca tu-l placi foarte mult, fiindca trebuie si el sa te placa, iar tot comportamnetul si tacearea lui spun ca nu este interesat de tine, ca de era, venea pana acum sa te saluate si sa-ti vorbeasca.