| simpleuser0105 a întrebat:

am cunoscut un baiat pe Facebook dragut si lui ii place de mine si mie imi place de el, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am spus da. Cum credeti ca am ajunge la pasul urmator al relatii? Amandoi ne dorim asta dar nu stim cum sa ne exprimam pentru ca e destul de ciudat tinand cont ca e pentru prima oara la amandoi si nu stim cum se ne intrebam unul pe celalalt.
DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai luati-o incet, vorbiti mult, aflati tot ce e de aflat despre celalalt si asa vor veni cuvintele

| simpleuser0105 explică (pentru Brigaela):

Suntem de 3 luni impreuna si vorbim foarte mult

| Brigaela a răspuns (pentru simpleuser0105):

Pai si care ar fi urmatorul pas dupa care vreti sa treceti dupa doar 3 luni? Un sarut? Daca e primul, e putintel cam devreme.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Brigaela):

Dupa 3 luni e devreme? E doar un simplu sarut.

| Brigaela a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Pai da, dar sunt mici (probabil au 16-17 ani) si e primul sarut. Care este unul din evenimentele cele mai importante din viata unui om. Nici un sarut nu e un simplu sarut, sunt gesturi intime, pline de semnificatii, de emotii, de importanta. Cel putin amintirea primului sarut o sa le dea fiori si fluturasi in stomac pana la adanci batranete. Nu e deloc ceva superficial, daca il iei in usor, risti sa strici unul din cele mai extraordinare momente din viata si sa nu te alegi cu nimic in urma lui.

| Issabelle6789 a răspuns:

Intalniti-va in REALITATE.