| Anna2020 a întrebat:

Buna TPU :* Am cunoscut un baiat si m-am indragostit de el. Vorbeam cu el, ieseam impreuna cu prietenii tot asa pana cand intr-o zi m-am hotarat sa-i zic ca simt ceva pentru el.Se purta altfel cu mine,ma lua in brate, ne intelegeam ok.Ne-am bagat impreuna,am stat o saptamana,pentru ca el mi-a zis ca nu vrea sa afle unele persoane de relatia noastra, si nu am inteles de ce.Ne-am despartit, si dupa 2-3 saptamani am vorbit cu alt baiat,ieseam mereu,distractii.El a aflat de el, si a inceput sa faca din nou aceleasi chestii ca el mai tine la mine si dinastea.Si mereu cand aparea el, imi strica tot.Lasam tot deoparte, si ma intorceam la el.Cand vedea ca nu mai vorbesc cu baiatul acela, nici ceau nu-mi zicea.Si asa face mai mereu,dar nu inteleg de ce.
Orice mi-ar face, tot la el ma gandesc! As dori niste sfaturi.

Multumesc! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| passyon22 a răspuns:

Dar ia gandeste-te tu putin, cam cat crezi ca vor mai merge lucrurile in felul asta? Tu nu ai demnitate? Nu te gandesti ca tipul acela doar se joaca cu tine si te priveste ca pe o......fraiera sa nu zic altfel? Daca tu tii la imaginea ta, la tine, incearca sa-l uiti, incearca sa te gandesti ca viata nu se rezuma doar la tipul ala...Sunt atatia pe lumea asta care intr-adevar sunt persoane serioase si merita o sansahappyCati nu sunt care vor sa aiba prietene si nu au datorita persoanelor ca tine care sta dupa un prostanac care nu stie sa aprecieze oamenii si considera ca-s obiectehappy.BYE

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa il lasi balta pentru ca comportarea lui lasa de dorit

| neutrino a răspuns:

Iata de ce o fata nu trebuie sa faca ea primul pas. Tu l-ai facut si ai devenit jucaria lui, neintelegand ca intre iubire si prostie este mare diferenta.

| Vix999 a răspuns:

Auzi, da tu nu ai obosit sa fii titirezul lui personal?
Tu chiar nu iti dai seama ca e egoist si ca ii place sa se joace cu tine? Nu te-a placut niciodata.
Lasa-l in pace si incearca sa faci in asa fel incat sa nu ti mai placa de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu amandoi si in acelasi timp, combina-te si cu un al treilea. Asta ii va pune pe ganduri.

| chocotoff a răspuns:

E cam ciudata treaba thinking te-ai gandit ca poate cei doi se cunosc si el se da la tine cand esti cu celalalt doar ca sa-l faca gelos sau ca sa vada daca esti una din acele fete care e "infidela "?thinking

| Anna2020 explică (pentru chocotoff):

Se cunosc, dar asa face cu totii. happy

| Ingerash91 a răspuns:

Te-ai indragostit fata draga. dar el doar se joaca. poate fii si chestia" o ma fosta ta prietena deja are altu, el: da? no lasa ca o fac eu sa nu mai aiba pe nimeni"ceva de genu sau poate ca e gelos, deja e :nici nu te mai vreau dar nici langa altu nu vreau sa te vad.