| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... Am facut dragoste cu iubitul neprotejat acum o luna, nu a terminat in mine si de o saptamana si cateva zile am dureri de cap foarte mari, mananc toata ziua(trebuie sa am constant ceva de rontait), urinez mai des si ma simt obosita. Sunt astea caracteristici de sarcina? Daca da, ce trebuie sa fac? multumesc

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand a inceput ultima menstruatie? cand ar trebui sa inceapa noua menstruatie? in ce data ai intretinut contacte sexuale? Ce tip de ciclu menstrual ai? REGULAT sau NEREGULAT? Doar stiind cele cerute se poate formula un raspuns corect. Cele prezentate nu au de-a face cu simptomele de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Din acuza lichidului preejaculator poti fi gravida.