| αฤðяєэα a întrebat:

Buna TPU am facut dragoste pentru prima data si nu mi-a curs sange pe moment dupa cateva ore mi-a curs putin chiar foarte putin ce credeti imi sunt virgina? Va rog fara mistouri! Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai esti virgina. Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna, cu sau fara sangerare. Tu ai si sangerat, adica e clar ca himenul s-a rupt. Nu stiu ce intelegi tu prin foarte putin, dar majoritatea femeilor pierd, la dezvirginare, 1-3 picaturi mici de sange (cat o margea).

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hai sa-ti spun ceva cu virginitatea asta. Cand cumperi un produs din magazin, acel produs nu mai reprezinta ceva nou, nu-l mai poti vinde la acelasi pret, chiar daca el e-n conditii bune, garantia nu mai e la fel.
Ai facut dragoste? NU, NU mai esti virgina!

| Romancutza a răspuns:

Nu,nu mai esti virgina.Deodata de penisul a fost penetrat,ti s-a rupt himenul,iar asta a provocat si sangerarea. Dupa primul contact sexual,nu vei mai sangera,dar poate vei simti durere,depinde cat de mult te excita partenerul. Daca nu esti sigura ca ti-ai pierdut virginitatea, fa-ti un consult la ginecolog, el iti poate aproba dezvirginizarea.

| Debb a răspuns:

Nu mai esti virgina indiferent daca iti curge sange sau nu. Sunt cazuri in care nu iti curge sange dar nu te afecteaza cu nimic.

| Forevăr a răspuns:

Nu mai esti happy

| misu a răspuns:

Pai cati ani ai de nu stii? 0, 1 la suta mai esti

| cyufulyky a răspuns:

Nop nu mai estitongue ti s-a rupt himenulhappy

| αnđRα a răspuns:

Hm, ai facut dragoste, adica el te-a penetrat? daca penisul lui a intrat la tine in vagin, nu mai esti virgina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina, indiferent daca iti curge sau nu sange, fiidca ai avut primul tau contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt persoane la care nu le curge deloc sange.Asta inseamna ca au himenul elastic si nu se rupe.

| gabifast a răspuns:

Daca a "Intrat" nu mai esti virgina big grin.