| pinkylicious a întrebat:

cand am facut-o pentru prima data nu mi-a curs sange nu m-a durut nimic...a fost cum nu am fost virgina. oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Of of of, nu stiu cand o sa inteleaga lumea ce naiba inseamna exact himen elastic...
Draga mea, nu ai himen elastic.
Ori himenul era perforat putin de dinainte si s-a rupt foarte usor, ori erai foarte relaxata si excitata ori pur si simplu asa e organismul tau.
Nu este obligatoriu sa te doara sau sa iti curga sange la primul contact sexual.

5 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Poate ai himenul rezistent si nu s-a rupt la primul contact sexual.
Stai linistita daca ai spus ca nu ai mai facut sex inainte inca mai esti virgina.

| vrelian a răspuns:

Pai cred ca depinde si de ce scula avdea tipul, adica de marime. apoi si de tine ce ai, sa nu zic cit si asa mai departe.

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Asa am patit si eu doar ma durut.asta depinde si de organism.nui bai

| MadyHas a răspuns:

Posibil sa ai himenul elastic sau sa nu fi fost penisul atat de mare incat sa ajunga la himen sau dincolo de el

| costelus25 a răspuns:

Probail ai Himenul elastic. Funda?