| delia2 a întrebat:

am facut-o cu prietenul meu prima data sh neprotejat. exista vreo posibilitate sa raman insarcinata? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Buna Delia, in caz de ai auzit vorbele in gen ca, daca " o faci prima oara nu ramai insarcinata " sau " pe menstruatie nu am cum sa raman insarcinata" sincer? este o prostie, am o intrebare, a ejaculat in tine > erai in perioada fertila? daca da, atunci da, e posibil, cel mai bine iti propun sa faci un test de sarcina dupa ce au trecut 7 zile de la contact, ai grija de tine, si astept si eu un mesaj sa vad ca esti bine, fundita?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Exista sansa aceasta si chiar poti contacta o boala bts!

| dariaelena a răspuns:

Da exista...normal,din moment ce e un contact sexual neprotejat, automat exista riscul unei sarcini nedorite.

| DooM a răspuns:

Sanse mici

| Feliciann a răspuns:

Un test de sarcina iti va da un raspuns nu aici gasesti rapsunsul, o zi buna pentru alte intrebari capelinu@yahoo.com

| miki69killer a răspuns:

Nooo da de unde poate mai mult ca sigur! da prietenu tau nu are bani de un prezervativ? sau lasa o sa aiba pentru ala micu de un lapte praf de un pampers.bai ce cap ai avut si tu acum e ca ruleta ruseasca asteapta si ai sa vezi!