| Blue Eyes a întrebat:

Daca am facut cu prietenul meu sex neprotejat iar cand m-am oprit am vazut ca el atunci ejacula(nu in mine) exista posibilitatea de a ramane insarcinata?(nu a fost pentru prima data)

Răspuns Câştigător
| adryanna_7314 a răspuns:

Depinde si de cate zile iti trecuse menstruatia! eu cu 4 zile pana s imi vina si cu 4 dupa c imi trece o fac neprotejat si isi da drumul in mine.si exista posibilitatea s ramai insarcinata si folosind chestia cu,, nu isi da drumul in mine". eu iti zic s nu mai risti, ca eu am patit-o...crying

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur ca sunt sanse atata timp cat tu faci sex neprotejat!

| Floreenofficial a răspuns:

Da este posibil deoarece sperma ajunge in vagin foarte rapid.

| SiMpLa a răspuns:

Pt orice eventualitate ia pastila de urgenta

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Exista posibilitatea de a ramane insarcinata pentru ca e posibil ca el sa fi ejaculat si in tine.

| NICUnoscut a răspuns:

Depinde si daca a fost pentru pima data cand ai facut sex. Daca da si daca si-a dat rumul in tine sunt sanse doar de 50% sa ramai insarcinata deoarece prima data corpul tau nu stie cum sa reactioneze la asa ceva.

| iuli a răspuns:

Ia o pastila si peste cate-va zile fa un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Poate a inceput sa ejaculeze, dinainte sa vezi tu.