| Odin666 a întrebat:

ESTE FOARTE URGNT VA ROG! Am facut petting impreuna cu prietena mea. Eu eram cu penisul scos si in erectie si doar frecam sau impingeam pe pantalonii ei. La un moment dat mi-am introdus doar capul penisului la ea in vagin ea fiind virgina si cand l-am introdus si cand l-am scos era uscat deoarece il frecasem intai de pantalonii ei daca era uscat si nu avea lichid preejaculator sau sperma pe el sunt sanse sa ca ea sa fi ramas insarcinata?

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Sansele sunt nule.Stai linistit!

| mona a răspuns:

Stai linistit ca nu se intampla nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii face ti, si după căuta ti ajutor pe TPU, de ce nu te gînde sti inainte să te freci de ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce e atat de urgent, mie mi se pare ca avem 9 luni timp de raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| Miky1 a răspuns:

Nu mai face asta, nu e frumos.Eu zic sa treceti la treaba, sau sa gasiti alternative

| DurexBun a răspuns:

Dupa ce ai povestit tu nu prea sunt sanse ca ea sa ramana gravidahappy

| anyhylator a răspuns:

Nu prea am inteles ce-ai vrut sa spui dar din cate stiu eu o fata ramane insarcinata numai din sperma sanatoasa ( adiaca aceea in care ai orgasm), daca intre timp ejaculezi involuntar ( adica fara sa simti orgasmul) acea sperma este una reziduala, ceea ce a ramas pe acele cai de sperma mai inainte, si ceea ce este vechi nu este bun, de exemplu daca tu ejaculezi undeva in afara si sa spunem ca peste cateva secunde nu stiu cum din sperma care a atins aerul ajunge in vagin, fata nu ramane insarcinata deoarece sperma s-a stricat,. In concluzie ( daca este asa cum am inteles din formularea ta) nu are cum sa fi ramas insarcinata, presupusa ta sperma fiind in reziduu si implicit o,, samanta falsa''

| Uratul01 a răspuns:

Ati fumat pentru prima data iarba de sunteti asa paranoici? cum dracu sa poata ramana insarcinata voi ganditi putin macar?

| GreenNight a răspuns:

Pai daca penisul tau nu mai aveam lichid (Sperma) cred ca nu ai nici o treaba, dar mai de graba mergeti si fai un test de sarcina.