| FlorinMihai36321 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea, dupa ce am ejaculat in prezervativ, durex super safe, am mai continuat un pic, cu acelasi prezervativ. sunt sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Cybertron99 a răspuns:

Niciuna din moment ce ati folosit prezervativul. Mai ales ca ati folosit super safewinking. Oricum va felicit ca ati folosit, putini mai folosesc laughing Funda?

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ma indoieschappy

| papusica987 a răspuns:

Nu intelegthinking cum ai mai continuat?
sanse ar fi, poate a iesit dn prezerv:-s.
l-ai verificat?

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Atata timp cand nu ai dat jos prezervativul, nu sunt sanse sa fie insarcinata. happy

| SisMusic a răspuns:

Nu daca ai folosit prezervativul nu nu poata sa ramana insarcinata!

| tinasong a răspuns:

Exista posibilitatea ca sperma sa fi iesit din prezervativ, mai bine ia pilula de adoua zi, si sa nu mai faceati asa ceva. bafta!

| Balonas98 a răspuns:

Nu are ce se intampla daca... sperma nu a iesit din prezervativ. spune-i sa ia pastila de a doua zii (postinor)! sa nu va treziti cu vreun copil...

| rebelaata a răspuns:

Nu