| bogdy2121 a întrebat:

.sunt sanse sa ramana prietena mea însărcinată, am facut-o de 3 ori intr-o zi fara prezervativ dar nu am ejaculat in ea deloc...help...rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa faci zilnic sex neprotejat, ori de cate ori esti in stare/reusesti sa duci la bun sfarsit fiecare repriza de sex si acestea sa se termine cu ejaculare in vagin de fiecare data si fara teama de a lasa fata/femeia insarcinata. Toate acestea se pot intampla insa cu o conditie si anume; sexul sa fie intretinut in perioada nefertila a ciclului menstrual. Tot ceea ce trebuie sa stii cu maxima precizie se reduce la cunoasterea la perfectie a ciclului menstrual al partenerei tale. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex in perioada fertila, cu siguranta ca a ramas gravida. Dar, daca ati facut sex in perioada nefertila sansele de a ramane gravida sunt minime care tind catre zero.

| Just4Joker075 a răspuns:

Atata timp cat nu iti dai drumul n ea poti sta linistit, dar daca ti-ai dat ramane insarcinata

| Felys a răspuns (pentru Just4Joker075):

Mai prost raspuns ca al tau nici ca se putea, se vede treaba ca nu prea te pricepi asa ca nu mai da sfaturi de la foarte proaste in sus

| BibiMilano a răspuns:

Nu nu sunt!

| Mindilica a răspuns:

Da si nu. Spermatozoizii au o mobilitate foarte mare si este imposibil sa nu fi ramas de la ultima ejaculare...