| Patrecea a întrebat:

Buna TPU.
Am facut sex in ultima zi de ciclu. Am pus prezervativul, dar a zis ca l-a scos cand am schimbat pozitia si ca eu n-am stiut.
Eu am terminat prima si mi-a spus ca am terminat aproximativ deodata.
Doar ca nu mai stie daca in pat sau in mine.
Vreau sa mai mentionez ca el a baut alcool si nu era foarte sculata.
E posibil sa isi fi dat drumul daca nu ii era sculata cum trebuia?

4 răspunsuri:
| ButnaruIonutAndrei a răspuns:

Cam este posibil, ai grija

| vasile2222 a răspuns:

Normal ca e posibil.

| Crackman a răspuns:

Educația sexuala...
Poți rămâne însărcinată dacă ești în perioada fertila
Dacă erai în ultima zi de ciclu nu ar trebui sa îți faci probleme... dar citește metode contraceptive

Răspuns utilizator avertizat