| laramiky90 a întrebat:

Buna TPU...Am fost cu un baiat 2 saptamani si apoi ne-am certat si a vrut sa luam o pauza ca are nevoie de putin timp de gandire pe mine nu ma deranjeaza dar dupa nu cred ca o sa mai fim impreuna si eu tin la el si il iubesc enorm
Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da-i un mesaj, si zii ca ai inceput sa tii putin la el, si nu ai vrea sa se termine asa. Spune-i ce simti. Daca te va cauta inseamna ca tine la tine.

| alynushhhh a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu o sa mai fiti impreuna? poate baiatul are nevoie de o pauza in care sa se gandeasca bine la ceea ce vrea.dar asta nu inseamna ca s`a terminat! lasa`l cateva zile sau o saptamana mai liber adica nu-l cauta asa des(dar nici deloc)si dupa o saptamana il poti intreba daca pauza a luat sfarsit sau cat va mai dura! Bafta:*