| Useria a întrebat:

Am fost cu un baiat care CRED ca inca ma mai place...putin putin de tot... vreau sa stiu daca e in regula sa il intreb eu daca vrea sa ne impacam sau sa astept sa ma intrebe el. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Tu stii mai bine, adica, mai ales daca impartiti vina pentru care v-ati despartit, atunci este bine sa nu astepti pana face el primul pas pentru impacare.

3 răspunsuri:
| LaLaLaAM a răspuns:

Buna! Daca el te mai place va face primul pas.Parerea mea este ca nu e bine sa-i spui. Daca nu mai simte nimic pentru tine ce o sa faci? O sa suferi.

| Useria explică (pentru LaLaLaAM):

Daca nu mai simte nimic, asta e. Nu trebuie dupa aia sa fac balta de lacrimi daca zice ca nu.big grin

| felyna12345 a răspuns:

Buna,Useria, mai asteapta putin nuii spune chiar acum. p[ur si simplu stati de vorba ca si amici, inceraca sa vezi cum gandeste, daca s-a schimbat apoi daca esti multumita de raspunsurile lui, ii poti spune daca mai tine la tine. doar ai rabdare!