| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Imi place de un baiat. Posibil si lui ii place de mine...Dar nu cred ca vrea sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el...ce sa fac? Sa-l intreb eu? Stiulaughing) ciudat..nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Buna. De ce "ciudat"? Nu e nimic ciudat ca o fata sa faca primul pas, ne-am obisnuit noi prost. Ba chiar multi baieti apreciaza asta, dar asigura-te intai ca te place. Si ai grija sa-l cunosti bine, ca nu cumva sa te trezesti apoi ca rade de tine pe seama asta. Bafta! xD

| Mihailescu_Daniel_1995 a răspuns:

Ai putea sa ii " bați un apropo" sa vezi cum reacționează…dacă e interesat îți vei da seama