| Hanelore a întrebat:

:* Am fost cu un baiat mai mare decat mine si ne-am despartit pentru. ca l.am sunat intr-o seara si m. ia raspuns o fata si m. i-a zis ca e prietena lui, in fine oh go on, apoi cred ca s-a despartit de fata aia thinking si a venit la mine sa ne impacam, l.am iertat si ne.am impacat, am fost impreuna 1 luna ( noi normal am fost impreuna 3 luni da dupa ce l.am iertat am mai implinit o luna ), iar dupa o luna m. ia raspuns tot aceiasi fata pe telefonul lui si m. i-a spus ca sau impacat oh go on in finee. Euu il vreau inapoi, parca sunt obsedata dupa el, il sun in fiecare zi, ii scriu pe mess. De o saptamana am incercat sa ma abtin pentru. ca nu vreau sa ii stric relatia actuala dar nu pot, Cum pot sa ii despart sau ce pot sa fac? Daca nu pot sa ii despart spuneti. mi ceva activitati pe care sa le practic poate asa am ocupatie si nu mai ma gandesc la el crying. Funda :*

3 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Hei,lasa-l,mai sunt si altii.Dar nu mai fi fraiera,nu te mai baga in seama cu el, daca te iubeste, se intoarcebig grin

| IMC90 a răspuns:

Te duci la Real, Carrefour sau Cora (mai e si Kaufland) si cauti acolo o sticla de 1l pe care scrie Absolut Vodka.

O cumperi, te duci acasa cu ea, si bei pana simti ca nu-ti mai trebuie prieten. Cand te trezesti, bei iar, si tot asa pana ramai fara.

Apoi, repeti miscarea (dar la alt hipermarket ca prima data, poate gasesti mai ieftin)

| blackmann a răspuns:

Banuiesc ca esti inca eleva.
in primul rand sa nu iti neglijezi lectiile care la varsta ta sunt importante
Ca divertisment iesi la plimbari cu prietenela tale dar sa eviti zonele unde ai fost cu ''fostul'' sa nu iti trezeasca amintiri.
IMC90 glumeste cu bautura. crede-ma ca este experimentata de mine- nu tine. timpul le rezolva te toate