| Angelswprr a întrebat:

happy Eu iubesc o fata de 1 an, am 15 ani iar aceasta 14 ani.Primaoara cand am fost impreuna cu ea a fost in luna mai si s-a despartit de mine dupa 2 luni iar eu am plans toata vara pentru ea dupa ce am inceput din nou scoalahappy (cls a-8-a) m-am impacat cu ea la inceputul luni noiembrie iar dupa 4 zile s-a desp iar de mine. Dupa o luna ma suna iar sa ne impacam si totul mergea foarte ok dar dupa am inceput ca eu sa ma despart de ea primaora aam facut de craciun dar m-am impacat cu ea de revelion.Ei ii plc de mai multi baieti dar stiam acest lucru si de aceea sufeream tot timpul iar cateodata nu ma baga in seama si nici nu se uita la mine pe cand la altii era in stare sa sara pe ei dupa care m-am impacat cu ea in luna martie si la ora actuala suntem impreuna dar nu stiu ce sa fac sad am suferit un an dupa ea si acum vreau sa inchei aceasta poveste dar o iubesc prea mult voi ce credeti? sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Ca nu este o fata absolut deloc potrivita pentru tine deoarece:
1.Nu iti impartaseste sentimentele
2.Este foarte nehotarata, nu stien ce vrea cu adevarat si de aceea se comporta asa.
3.Nu te merita.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Asta e un joc, nu iubire.