| ZmeuricaXD a întrebat:

Am fost in vacanta plecata la matusa-mea 3 luni si acolo am intalnit un baiat frumos.M-am indragostit de el, dupa 1 luna sa vin acasa i-am zis ca il plac si el ma placea si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am acceptat.Totul a mers bine in relatia noastra pana cand am ajuns acasa. Ultima seara mi-a zis sa mergem intr-un loc unde nu era nimeni si nu ne putea auzi sau vedea cineva.Eu am fost de acord cu el si m-am dus, acolo am mai stat de vorba etc...Noaptea pe la 1 i-am zis daca vine cu mine sa merg acasa deoarece sa nu merg singura. Dupa ce am ajuns mi-a zis "noapte buna, pa, te iubesc" si m-a pupat. In ziua urmatoare trebuia sa merg acasa, dimineata l-am sunat sa ii zic, ca plec acasa, dar nu mi-a raspuns la telefon.Si acum nici pe mess, fb nici la telefon nu imi mai raspunde.Ce inseamna asta? Ce pot sa fac? Cum pot sa stau cu el de vorba?
Multumesc dau fundita nu mai rezist trebuie sa vorbesc cu el.
FundaVOT

Răspuns Câştigător
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Daca crezi ca e sincer si se vedea pe el te iubeste daca nu nu ce sa zic bafta

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Pai intrebarea ta e mai mult in cazul in care nu aveti despre ce sa vorbiti. Ce inteleg eu e ca el nu mai vrea sa vorbeasca sau s-a intamplat ceva. Daca nu-l gasesti sau daca nu iti raspunde n-ai cum sa vorbesti cu el. ce sa faci. daca stii pe unde sta il cauti si il intrebi ce-i cu el, daca nu trebuie sa astepti.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa faci cumva sa iei contact cu el si spune-i daca e suparat ca ai plecat si daca iti place de el asa cum spui puteti sa aveti o relatie la distanta daca si el te place PS daca nu raspunde si e indiferent de place

| ZmeuricaXD explică (pentru RUDOFL4X4):

In seara aceea s-a suparat rau ca dc trebuie sa plec si de ce nu mai raman sad. Toata seara era suparat si mi-a zis ca ma iubeste foarte mult si ca sunt singura lui fata prima si ultima. Nu stiu oare chiar ma iubeste? Eu il iubesc foarte mult.

| RUDOFL4X4 a răspuns (pentru ZmeuricaXD):

Daca crezi ca e sincer si se vedea pe el te iubeste daca nu nu ce sa zic bafta