| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de niste sfaturi mai mult ca niciodata, nu stiu simt ca ma sufoc, explodez si nu am cu cine vorbii(prietena mea cea mai buna nu e in oras). Astazi m-am despartit de prietenul meu, adica el de mine. Eu am fost plecata o luna din oras si am stat departe unul de celalalt in tot timpul asta, m-am intors in urma cu aproape doua saptamani si chiar cum am ajuns ne-am intalnit, toate bune si frumoase pana a doua zi cand a inceput sa se poarte aiurea, parca era alta persoana. Nu imi mai arata afectiune deloc, de pupat ma pupa din an in paste si atunci cand ma duceam eu la el sa il pup, pe strada nu ma mai tinea de mana si tot asa faze din astea. ne-am certat, ne-am impacat, si in ultimele zile nu prea am mai vorbit, cu o noapte inainte sa venim inapoi ne-am si impacat ca sa aud cand am ajuns acasa ca a fost ca sa nu imi strice vacanta, dar mi-a stricat-o pin cimportamentul sau deja, si a zis ca se gandea inca de cand eram la plecata daca sa continuam sau nu dar a zis ca poate cand mergem impreuna la mare va reveni totul la normal, dar daca era asa incepea sa se poarte ciudat atunci cand eram eu la bucuresti si nu cand am ajuns eu, si tot in acest timp am aflat de la o prietena comuna care a mers si ea cu noi in vacanta cum ca ar conversa cu altcineva la telefon, dar nu am aflat nici pana in momentul de fata care e adevarul, ideea ca unul dintre ei minte. ori nu imi spune sa nu ma simt mai rau de atat, ori nu e adevarat, si cu toate astea nu mai vrea sa ne impacam cu toate ca am incercat sa il fac sa isi schimbe decizia, si mi-a zis ca daca mai insist ma pune pe deviere apel, faza e ca nu insistam vreau doar sa inteleg de ce asa dintr-o data. nu stiu ce sa fac cum sa procedez sa il uit sau sa fac sa se impace cu mine, si nu e prima oara cand ne despartim asa. Scuzati ca am scris atat de mult dar daca ar fi as scrie mult mai mult, am scris asa in mare, orice sfat este binevenit, dar va rog fara glume proaste unt destul de distrusa. multumeschappy

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Nu vrea sa mai fie cu tine...asta e clar.nu mai insista ca dupa va crede ca esti,,in limba dupa el'' si isi va bate joc de tine pentru ca va sti ca u tot vei vrea sa va impacati si sa fiti din nou impreuna. Nu il mai cauta, lasa-l pe el sa te caute daca mai vrea sa fie ceva intre voi... daca nu asta e. Uita-l, mai exista si alti baietii.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,poate ca are pe alta si ii e asa cumva sa iti spuna,poate a auzit ceva de tine,sau poate in timpul cat ai fost plecata si-a dat seama ca nu iti simet asa mult lipsa...ori e confuz in privinta sentimentelor care la are pentru tine.
Cel mai bine e sa nu il mai cauti,daca t eiubeste,te va cauta el si va dori sa se impace cu tine,daca nu te mai cauta, atunci mai bine uita-l si cauta pe altcineva, nu se merita sa suferi.

| ignore a răspuns:

E simplu nu conteeaza care minte el sau ea dar el cu siguranta a cunoscut pe cinevahappy.
asta inseamna ca nu tea iubit deloc pentru ca cat ati stat despartiri trebuia sai fie dor de tine si la intoarcere sa te astepte fericit. asa ca numai conteaza cauza bine ca numai sunteti impreuna.
nu te mai ruga de el nul mai suna nu meritawinking asteapta sa vina prietena ta + ca incepe scoala si cu compania altor persoane op sa uiti de el si poate o s ate indragosesti de altceva.

| Aanyaa a răspuns:

Am uitat sa zic ca a inceput sa se poarte aiurea a doua zi cand ne-am pornit la mare, si a continuat asa tot timpul cat am stat acolo, adica o saptamana jumate

| Aanyaa a răspuns:

@ignore, in prima zi cand ne-am intalnit parea ca ii fusese dor de mine, doar ca a doua zi parca era alt om si nu pot sa imi explic astahappy mersi oricum pentru sfat

| Aanyaa a răspuns:

@hageaclaudiu pai da, cand m-am intors parea sa se bucure, doar ca a doua zi era total schimbat, am ramas si eu uimita.

| Anonim654321 a răspuns:

Mda baiatul ala si-a gasit alta fata dupa cate vad eu,(parerea mea) si te-a aruncat ca pe o carpa deci, mai pe scurt voi nu va intalneati des va pupati si cand ai ajuns acasa nu tea pupat si te-a loat in brate de bucurie ca te-ai intors?

| Anonim654321 a răspuns:

El a vrut sigur sa scape de tine pentru alta fata

| Anonim654321 a răspuns:

Sunt destui baieti pe lume, dar e greu sa stai cu el 1 an si ceva si dintr-o data sa te desparti, daca te-a parasit pentru alta fata stai linistita si uita de el(nu te mai interesa de el) oricum cum vad nu il prea interesa mult de tine ti-a oferit vreodata o ciocolata sau o floare?