| elleme a întrebat:

Bună TPU! Am și eu o problema... sunt într-o relație cu un băiat mai mic decât mine cu un an. Nu este ăsta problema, pentru ca nu mă deranjează vârsta în niciun caz. Chestia e ca de o luna de când suntem impreuna nu simt aproape nimic când mă sărută, pur și simplu fac ăsta ca pe o rutina. Știu ca tine la mine foarte mult și mi a demonstrat ăsta, s-a ținut după mine foarte mult timp și nu este nesimțit. Si eu il iubesc si mi pasa de el...Nu știu, cred ca aici este problema mea dar habar nu am ce sa fac.Va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai, abia acuma incepi viata. Ia-o usurel, ca nu e ca i nbasme cand simti floricele in stomac sau mai stiu eu ce mituri din astea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu esti atrasa de el PUNCT! OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM trebuie sa experimentezi mai mult! urmatorul

| corbulalbrosu a răspuns:

""......nu simt aproape nimic când mă sărută, pur și simplu fac ăsta ca pe o rutina""si spui in continuare ca :""Si eu il iubesc si mi pasa de el...Nu știu, cred ca aici este problema mea dar habar nu am ce sa fac. Sunt convins ca in relatia voastra nu practicati sexul si intr-o astfel de situatie relatia ta nu se poate numi dragoste sau iubire, este doar o atractie facut din rutina/obisnuinta si poate fi numita doar prietenie ceea ce ar explica situatia in care te afli.

| neutrino a răspuns:

Daca deja dupa o luna de zile tu il iubesti, dar nu simti nimic atunci cand te saruta, atunci inseamna ca il iubesti prea tare si dn cauza aceasta nu mai poti simti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti atrasa de el. mai bine duceti-va cat mai repede pe drumurile voastre, pana ala nu pune si mai multe sentimente ca prostul degeaba

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Nu il iubesti daca nu simti nimic atunci cand te saruta. Poate o sa intelegi candva despre ce vorbesc...

| PrettyLiar94 a răspuns:

Pentru ca nu esti atrasa de el, il iubesti mai mult ca pe un prieten.

| deadrose2543 a răspuns:

Mai eu sunt intr-o relatie de 4 ani si nu mai simt neaparat cand ma saruta fluturasi in stomaclaughing.
Pana la urma mereu la inceput e ceva wow dar dupa un timp te obisnuiesti si n-o sa mai simt extazul pe care il aveai la inceput.

| Deea_Roxana_1996 a răspuns:

Spune-i ce ai pe inima, asa o sa stii daca el este baiatul perfect pentru tine