| Tomaa22 a întrebat:

Salutare tuturor, va rog să mă ajutați cu o chestie. Am aproape 17 ani și mi-am început viața sexuală acum 2 ani, de atunci sa zicem ca am întreținut relații sexuale "regulat" cu prietena mea. Chestia e că această pandemie de rahat a făcut ca prietena mea sa se despartă de mine după 3 ani împreună. In plus mă și ține închis în casă de aproximativ 2 luni. Ideea este că atunci când se termină pandemia o să fie oribil pentru că eu aveam un fel de "rutina" și îmi e chiar greu sa trec peste, mulți băieți știu cum este sa stai mai mult de o lună fără sex după ce ai inceput sa o faci și chiar destul de des. Eu la curve nu mă duc că iau toate bolile posibile și n-am chef sa îmi petrec viața prin spitale.
Știe cineva un site de întâlniri gen sex direct, o fata, sau orice pentru când se termină rahatu ăsta? Vorbesc la modul cel mai serios că nu mai rezist.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, intra pe site-urile porno si te masturbezi cat vrei, ca nu a murit nimeni, dupa 2 luni de abstinenta.

| Tomaa22 explică (pentru Violleta2022):

Crede-mă că fac și asta dar nu e același lucru, și e adevărat ce zici, nimeni nu a murit după 2 luni dar nu zic că mâine vreau sa merg la una acasa sa o ***. Ma referam că după ce trece carantina, sătul de labă s-o *** și eu pe una după 3 luni de sex single player. In cercul meu de prieteni nu cunosc nici o fata așa de disponibila in cât sa o ***, plus că ar fi ciudat doar sa o *** și după sa fim iar "cunoștințe".
Așa dacă e cineva necunoscut e altceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tomaa22):

Trebuie sa ai bani si gasesti imediat cu cine sa ai sex.
Fiecare oras are locurile lui, destinate sexului, trebuie doar sa intrebi un adult din vecini, pe unde sa le cauti.

| Eireann a răspuns:

Foloseste metode le de moda veche: mergi in club.

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Salut, am eu o coarda disponibila din zona Bucuresti care este dispusa la sex salbatic. diana_24097 o gasesti pe insta.

| Tomaa22 explică (pentru MarcelBoaba69):

In descriere are cumva Tyama?

| MarcelBoaba69 a răspuns (pentru Tomaa22):

Da