| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am in clasa un coleg pe care il plac si el este rocker si.el are prietena dar mi-a zis ca sunt draguta si acum se comporta indiferent in sensul cu alte fete e deschis vorbeste glumeste dar fata de mine parca ii este frica sa zica ceva.Ma puteti lamuri si pe mine.

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Acest " draguta " e un cuvant cu mai multe laturi si intelesuri. Eu cred ca a zis ca esti draguta in sens de sunt onorat, dar am pe cineva. Sau poate i se pari simpatica, dar e ocupat. El incearca sa te distanteze ca sa nu-ti dea sperante false.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Lasa-l cu iubita lui

| Azµre a răspuns:

Te simpatizează și vrea să fiți amici, mare lucru! Tu cu gura ta ai zis că are prietenă.

| CannbalCorpse a răspuns:

Vai e rocker iti dai seama, puteai sa formulezi intrebarea si fara sa zici ca e rocker. big grin

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai si ce are daca e rocker?!? o_O

| WildDream a răspuns:

E mai evaziv cu tine pentru ca stie ca il placi si se tine mai departe pentru ca are prietena si tine la ea si nu vrea sa o insele.