| MinnieHaha a întrebat:

Buna TPU.Am inceput scoala curand si m.am mutat la o scoala noua. Acolo am intalnit un baiat foarte dragut. El m. a bagat primul in seama si dupa parea k suntem total diferiti. El stie ca eu il plac si multi mi.au zis ca ma place si ca vorbeste mult despre mine dar cand l.am intrebat a zis ca nu stiesad Si dupa m-am certat cu cea mai buna prietena a lui pentru ca si ea il place.Si ea se joaca cu doi. si nu mi s. a parut normal, deci ne-am certat si dupa l-a intors impotriva meacrying Nu mai stiu ce sa faccrying Nici macar amici nu mai suntemcrying
Cum pot sa il cuceresc sau macar sa fim amicistraight face Eu simt k vrea sa vb cu mine si nu poate.sau.nici nu mai intelegcrying va rog ajutati.macrying
Azi mai si doarme la eacrying Si imi vine sa morstraight face

Pleasee helpp:X Dau fundoii:X

Răspuns Câştigător
| Bububebe a răspuns:

Pai incearca tu sa vb cu el.ma gandesc ca nu se va opune si te va asculta.atunci spune-i ce simti pentru el.si chiar daca nu va vrea sa fiti impreuna macar sa fiti amicihappy. sper sa te ajute la ceva

2 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Pai cand il prinzi singur, incearca sa lamuresti situatia si el o sa iti spuna daca vrea sa fie cu tine sau nu.
Succes!

| LitaKamelya a răspuns:

Ignoral, dai peste nas si dupa va deveni gelos si el te va intreba ce s-a intamplat de nu mai vorbiti sau pur si simplu il iei de mana frumusel si ii povestesti totul pe indelete si ii marturisesti ca tu chair tii la el