| MinnieHaha a întrebat:

Buna TPU.Am inceput scoala curand si m.am mutat la o scoala noua. Acolo am intalnit un baiat foarte dragut. El m. a bagat primul in seama si dupa parea k suntem total diferiti. El stie ca eu il plac si multi mi.au zis ca ma place si ca vorbeste mult despre mine dar cand l.am intrebat a zis ca nu stiesad Si dupa m-am certat cu cea mai buna prietena a lui pentru ca si ea il place.Si ea se joaca cu doi. si nu mi s. a parut normal, deci ne-am certat si dupa l-a intors impotriva meacrying Nu mai stiu ce sa faccrying Nici macar amici nu mai suntemcrying
Cum pot sa il cuceresc sau macar sa fim amicistraight face Eu simt k vrea sa vb cu mine si nu poate.sau.nici nu mai intelegcrying va rog ajutati.macrying

Răspuns Câştigător
| raluka9999 a răspuns:

Pai trebuie sa te comporti frumos cu el. Si sa incerci sa vorbesti cu el. Daca nu in fata macar pe mess sau prin intermediul unu coleg. Pune pe cineva sal intrebe de ce nu vorbeste cu tine sau ce il tine sa nu faca asta. Sper ca te-am ajutat! Succes!