| cryss_7938 a întrebat:

am moralu la pamant ce as putea face pentru a ma simti mai bine?

8 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

In primul rand de ce esti asa?
si ca raspuns la intreabrea ta. `nu`ti lasa moralul sa te controleze.cred ca del mai potrivit sfat ar fi :
Nu sta si te uita, fa ceva.nimeni nu o va face in locul tau!

EE?
fundita. daca ee`?laughing)

| Hombre a răspuns:

Fa-i o groapa si ai scapat de el si asa iti da batie de cap, cade, ridica-l, cade, ridica-l.

| Mayar a răspuns:

Sa dormi, sa iesi la un suc, sa te joci cu cainele, pisica ca ei te inveselesc, deseneaza ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| BeLLLLLa a răspuns:

Fa tot ce iti place
tot ce te face sa te simti in largul tau
plimba-te, distreaza-te
don`t worry be happylove struck

| Gabitzaa a răspuns:

Pai asculta sh u o mel care iti place mult sau iesi p strd ca prieteni...in niciun caz nu citi o cartelaughing

| Andishor a răspuns:

Sex.

| bombonika18 a răspuns:

Ai putea sa iesi in oras cu prietenii, sau sati chemi cativa prieteni la tine...