| Theaxniz a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac Ieri la evaluarea nationala m-am uitat la un coleg dar nu pe foaia lui si nu am copiat as putea sa o dovedesc...credeti ca o sa ma prinda pe camera de filmat is cu moralu la pamant inainte de examenu de maine...chiar nu am copiat!

9 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Stai calm.
Sunt atatea camere...crezi ca astia de la minister o sa se uite pe ele? nu!
In plus, ce se filmeaza se trimite din scoala ta, adica mai intai il salveaza....si trimit cateva secvente(depinde de director aici, dar asa se face de obicei)
Daca profi nu te-au dat afara, nu ai nimic. Din atatea filmari, sa zicem ca te vad pe tine. Rezolvarea a fost trimisa, numele sigilat, nu patesti nimic, in cel mai rau caz, profi care au fost la supraveghere pot sa pateasca ceva, dar stai linistit.
Daca ar fi fost sa patesti ceva, acolo puteai, in sala, acum asteapta rezultatele si succes la matematica.
Calm!

| OnnyMady a răspuns:

laughing tu chiar crezi ca aia stau sa verifice camerele...2% daca fac asta

| Leatherleader a răspuns:

Stai linistit nu ti se va intampla nimic!winking

| Theaxniz explică (pentru Leatherleader):

De unde sti toti o zis ca is drastici dar chiar nu am copiat...mi se poate anula?

| Leatherleader a răspuns (pentru Theaxniz):

Stai linistit si invata la mate...aia nu stau sa verifice camerele, si chiar daca se vor uita pe camere nu cred ca vei avea vreo problema!

| 123lalala a răspuns:

Stai relaxat. nu se va intampla nimic te asigur ..si eu m-am uitat la colegii dar nu am copiat. examenul s-a dat la tine in scoala. daca era ceva iti spuneau atunci ca te-au vazut ....asa ca stai chill nu se va intampla nimic invata la mate! bafta! fundita?

| Maddaaaaaa a răspuns:

Serios,tu crezi ca aia o stea sa verifice toate inregistrarile de la examen laughing, sau mai e faza cand ai de scris o compunere si trebuie sa scrii in jur de 150 - 200 de cuvintee... cine credeti voi ca sta sa numere cuvintele si propozitiile... asa si la inregistrari nu sta nimeni sa se uite daca x si y au copiat, deci calmeaza-te si Succes maine la Mate happy

| brighteyes a răspuns:

Stai calm, si eu ieri am intors capu' in timpu' examenului catre un coleg si l-am intrebat daca mai sta.
Nu se va intampla nimic, pe ei nu-i intereseaza de voi.

| Theaxniz explică (pentru brighteyes):

Mai,mai usurat, oricum am vazut pe alti care faceau semne ca daca o terminat testul si nu le face nimeni nimic da no eu is mai timid

Întrebări recente