| candyx_5036 a întrebat:

happyam nevoia de parerea unui baiat in special dar nu strica si a fetelor. Deci intr-o zi am vorbit cu un baiat o gramada dar in aceeasi zi mi-a zis ca ma place si eu sunt foarte incapatanata si nu l-am crezut[bine dar aia a fost char dragoste la prima vedere] a doua zi cand a venit ne luam in brate vorbeam. Dar apoi nu l-am mai vazut dar cand m-am interesat de el am aflat ca avea prietena de 2 zile. evident ca era sa innebunesc. Dar la scoala la mine[el e la liceu] tot mai vine si vb cu mine ne uitam asa patrunzator si statusuri... nu stiu parca bate apropouri.
Hai sa vad baietii ca va cunoasteti intre voi!laughing Vreau un sfat sau o parere. Ceva ajutor?happy

Răspuns Câştigător
| alexxx_5812 a răspuns:

Tipic copilareschee hee, un baiat incearca mereu la toate sau cel putin asa sustin ei dar prin incercarile lor doar bat apropourii stii sa vezi bla bla bla, daca primesc un refuz doar am incercat daca a cazut inca una pentru palmares rolling on the floor iti spun eu din experienta fetele care cad usor se uita repede iar cei ce renuta mai repede la tine pentur ca nu te-au putut prinde, nu te merita, fii tare joacate cu ei incearca sa ii zapacesti u pe ei nu invers. Iar despe respectivu nu iti mai bate capu joacate cu el putin pune-l cu botu pe labe"merita" BfT.

5 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Oricat de incapatanata ai fi daca cineva te place cu adevarat nu se lasa batut, asa daca te vad si eu si vorbim pe mess toata ziua voi spune si eu ca te plac sunt indragostit de tine si te iubesc, nu imi e greu sa scriu sau sa vorbesc happy, si-a incercat norocul, nu a mers la tine lasa ca a mers la altcineva happy

| cristiano9 a răspuns:

Mai lasa'l putin, tine'l in suspans, sh vz ce v'a face... zic si eu laughingca nu prea le am cu sfaturilee

| mannu a răspuns:

Tipologia cocalarului care crede ca poate cuceri orice fata happy
daca ai ceva in cap laughing i`ai arata ca esti mai presus decat el oh go on si evita sa devii o marioneta de care rade toata lumea ca fiind o "alta iubita obosita" laughing a acelui individ laughing

p. s. -> laughing fiecare face ce vrea si ce il duce capu :p

| stefan_8760 a răspuns:

Care-i intrebarea?

| Overseer a răspuns:

Poate te iubeste?
poate tu esti prietena ceia de 2 zile?
poate ii spui sa mai ieshiti afara?
poate mai vb cu el mai delicat?
poate ii spui ca el tie iti place?