| SunShine82 a întrebat:

Sa va explic si eu situatia mea. in urma cu ceva timp m-a bagat in seama un baiat mai mare decat mine. e a 12-a, iar eu a 8-a. Am vorbit pe mess, iar dupa aceea ne-am si intalnit fata in fata. Stateam, vorbeam, ne luam in brate, ne pupam dar doar atat! Iar el a vrut sa fim impreuna, dar nu am acceptat pentru ca este prea mare totusi. Am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Aly1864 a răspuns:

Puteai sa fii cu el. si prietenul meu e mai mare ca mine cu 4 si 4 luni. daca chiar iti place de el sau il iubesti puteai. stii cum se zice : iubirea nu are nici varsta, nici distanta.

5 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

E un bou, cunosc multe fete care au fost in situatia asta ( ele 14 iar iubitul 18/19 ) daca te.ar fi placut vroia sa fie cu tine si nu ii pasa de ce ziceau restul, cre.ma nu te.a plc, doar te.a folosit big grin.

| Georgeeeeeeeee a răspuns (pentru TotEuMa):

Nici nu ai citit ce a zis tipa mai sus. funny

| TotEuMa a răspuns (pentru Georgeeeeeeeee):

Bine ca te.ai prins tu repede rolling on the floor))))))))))

| Bbyblue16 a răspuns:

Pei daca iti placea de el puteai sa spui da, sau cel putin sa mai astepte putin sa va cunoasteti mai binehee hee. Iar diferenta de varsta nu e asa mare dupa parerea meahee hee

| Ellaa123 a răspuns:

Eu spun ca daca...chear il placi si deja tie drag sau te intelegi bine cu el si daca deja il cunosti foarte bine sa fi impreuna cu el.da inainte de asta ar trebui sa fii convinsa suta la suta ca te place si ca nu isi bate joc de tine., iar eu zic ca varsta nu e o problema daca esti pregatita sa ai un iubit!