| jasmine11 a întrebat:

am nevoie de ajutor! chiar nu stiu ce sa fac! in ultima vreme prietenul meu este mult mai indiferent, ne certam deseori, dar din nimicuri, iar eu tot timpul sunt suparata si nu stiu de ce! sunt foarte confuza. dar dupa ce ne certam ma i-a in brate ma saruta cu foarte multa caldura, si simt ca ma iubeste, si prietenele mele imi spun ca din cauza serviciului este asa, si este foarte stresat din cauza asta, dar s-a schimbat foarte mult, si nu stiu ce sa cred, va rog ajutati-ma! funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stresul este dusmanul dragostei.
Daca stii ca are probleme cu serviciul, ai rabdare.Multa!
Nu-l stresa mai mult decat se streseaza singur,ajuta-l sa se relaxeze,incearca sa fii bucuria lui,nu o noua cauza de suparare.
Situatia asta o sa dureze un timp,va trece,nu e vesnica!
Daca el simte ca tu vrei sa-l ajuti sa depaseasca lucrurile astea si vede ca esti pentru el,dragostea lui pentru tine va creste.
Ajuta-l deci si treci cu vederea micile momente critice!
Stiu ca ai dat deja funda la raspunsul lui @AskVlad,sunt de acord cu sfatul lui,dar,una ca nu raspund pentru funda si a doua, un sfat in plus nu strica!
Incearca sa-ti depasesti confuzia si supararile si intelege-l pe prietenul tau!
Si, iubiti-va!