| anonim_4396 a întrebat:

in ultima vreme, prietenul meu se comoarta foarte frumos cu mine, si ma alinta mult mai mult decat o facea inainte, mi se pare ciudat, si tot timpul imi spune ca ma iubeste foarte mult, si ca daca cumva l-as insela m-ar ucide, mi se pare ciudat, ca si cum ar fi deja obsedat, pentru ca daca ai iubi nu ar putea sa imi faca vreun rau, si problema e, ca o data ne-am certat, si din cauza asta, l-am inselat, el nu stie, si nici nu vreau sa ii spun, pentru ca nu vreau sa il pierd, stiu ca daca l-as fi iubit nu l-as fi inselat, dar eram foarte suparata pe el, si simteam ca il urasc, dar dupa ce mi-am dat seama ce am facut, am inceput sa plang, si nu mai sti ce sa fac,. chestia asta ma bantuie, si chiar nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! baiatul ala nu o sa zica niciodata, pentru ca e cel mai frumos baiat de la noi din liceu, si "sa-r face de rusine daca ar sti cineva ca a facut-o cu mine" nu sunt urata, numai ca nu sunt populara.

5 răspunsuri:
| mariana20 a răspuns:

Te-a sau te inseala si de aici tot comportamentu lui.hotului de hot ii e fricawinking

| N0NameForY0u a răspuns:

Cred ca ii s-a intamplat ceva baiatului care tie nu ti-ar placea nu stiu poate a aparut ceva in viata lui neobisnuit.Si cel mai bine ar fi si tu sa ii spui tot adevarul știu ca asta nu-ți convine dar pana la urma se va afla.E mai bine sa-i spui tu acum decât mai tarziu sa afle el si să fie mai rau.

| andreea_3169 a răspuns:

Orice ai face sa nu se afle, pana la urma tot se afla pentru ca minciuna are picioare scurte, mai devreme sau mai tarziu...

| KaFi a răspuns:

Offff cel mai bine ar fi sa vb cu prietenul tau si sa-i spui ce sa intanplat si sa il rogi sa te ierte.

| xloverush a răspuns (pentru KaFi):

Si cum a zis mai sus KaFi e bine darastfel sunt sanse sa il pierzi.poti sa te gandesti cat de norocoasa esti ca il ai si trebuie sa te gandesti mereu ca te iubeste. sper ca te-am ajutat. fundoi cumva?